Komunikat - koronawirus ograniczenia

16-03-2020

 

Poniedziałek, 16 Marca 2020, 8:53

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum. Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce "koronawirusa" i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 83 344 71 00 lub na numery telefonów dostępne w zakładce kontakt lub kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Ponadto rekomendujemy:

  • realizowanie płatności bez użycia gotówki np.: za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną oraz aplikację mobilną,
  • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line z zachowaniem podstawowych środków bezpieczeństwa.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.             

Zarząd Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej             

Znajdziesz nas też na

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 5, 21-500 Biała Podlaska, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000135125, NIP 5370001230, REGON 000500352