Oferta pracy: Doradca Klienta Detalicznego

15-03-2024

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej poszukuje pracownika  na stanowisko:

Doradca Klienta Detalicznego
Miejsce pracy:  Oddział Banku Spóldzielczego w Tucznej.

Główne Zadania:
• aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku
• pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych
• budowanie i rozwijanie relacji z Klientami
• sporządzanie dokumentacji
• obsługa kasowa Klientów

Nasze Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe)
• doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub ubezpieczeniowych
• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami
• nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów
• zaangażowanie i komunikatywność

Oferujemy
• ubezpieczenie grupowe
• zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
• dofinansowanie do wypoczynku
• możliwość korzystania z pakietów sportowych
• Pracowniczy Program Kapitałowy
• pracę w młodym i ambitnym zespole

Dostarcz nam swoją aplikację osobiście do Centrali Banku przy ul. Kolejowej 5 w Białej Podlaskiej lub Oddziału Banku w Tucznej 192.

Aby Pani / Pana aplikacja została użyta w procesie rekrutacji, powinna zawierać zgody na przetwarzania danych osobowych.

Klauzula informacyjna RODO
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W przypadku, gdy Pani/Pan aplikuje na stanowisko związane z zawarciem umowy o pracę dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit c RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe, które wskazałeś, a ich podanie nie wynika z przepisów prawa (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), która została wyrażona wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w prawnie uzasadnionym interesie jakim jest ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit f RODO), jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. Administrator nie wykorzystuje systemów profilujących ani systemów prowadzących do zautomatyzowanego podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Osoba, której dane są przetwarzane przez Administratora ma prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, czyli poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych i do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w sytuacji, gdy przetwarzanie odbywałoby się na podstawie zgody.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od daty wpłynięcia do Banku aplikacji.

Znajdziesz nas też na

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 5, 21-500 Biała Podlaska, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000135125, NIP 5370001230, REGON 000500352